Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy na gimnastykę dla kobiet w ciąży. Są to ćwiczenia przy łagodnej muzyce, dostosowane do poziomu sprawności kobiety w ciąży, bezpieczne, opracowane specjalnie z myślą o potrzebach przyszłych mam. Pozwalają przygotować ciało do wysiłku jakim jest poród. Aktywność ruchowa podczas ciąży nie tylko przygotowuje ciało do porodu ale także poprawia sprawność
i wytrzymałość organizmu, zmniejsza przybieranie na wadze w trakcie ciąży i ułatwia „zrzucenie” zbędnych kilogramów po ciąży.

Ćwiczenia oparte są na elementach jogi i pilates, przeplatane ćwiczeniami oddechowymi i zakończone krótkim relaksem.

Zapraszamy zarówno przyszłe mamy, które utrzymywały aktywność fizyczną przed ciążą jak i te, które dopiero teraz chcą rozpocząć przygodę z gimnastyką.

Zapraszamy na gimnastykę od 12 tygodnia ciąży.

Przed przystąpieniem do zajęć konieczne jest przedstawienie zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do podjęcia aktywności ruchowej.

Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach, w kameralnych 3-4 osobowych grupkach, w spokojnej atmosferze.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (we wtorki i czwartki)  przez 4 tygodnie, po 45 minut, w przedziale czasowym 17,30-19

Polecamy w naszych placówkach

ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność), 01-013 Warszawa