Księga gości:
wpis: 5, 2017-06-23 13:59, autor: WiesławS
Serdeczne podziękowania dla Pana Adama Byliniaka – fizjoterapeuty \nRewelacyjny specjalista i fachowiec z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do Kliniki Rehabilitacji IBIS i Pana Adama zgłosiłem się po artroskopowej dekompresji konfliktu udowo-panewkowego biodra prawego oraz zapaleniem kaletki krętarza. Zdiagnozowano u mnie także tzw. zespół tarcia pasma biodrowo–piszczelowego (ITBS). Po pierwszych zabiegach i ciężkiej pracy mojej jak i Pana Adama zauważyłem znaczącą poprawę w funkcjonowaniu. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych zabiegów, po których poczułem się na tyle dobrze aby móc wrócić do uprawiania sportu. W bardzo kompetentny i zrozumiały sposób Pan Adam wytłumaczył mi stan mojego schorzenia, jak również zmotywował mnie do podjęcia działań zmierzających do jego poprawy. Polecił także ćwiczenia do wykonywania w domu. Profesjonalizm to jedno, ale co dla mnie równie istotne, Pan Adam ma świetne podejście do pacjenta - jest miły, otwarty, z poczuciem humoru. Szczerze polecam i bardzo dziękuje!

wpis: 4, 2016-08-01 15:16, autor: Beata Rembecka
29.07.2016 skończyłam dwutygodniową rehabilitację pod super profesjonalną opieką pana ADAMA BYLINIAKA. Pan Adam celnie zdiagnozował mój problem i właściwymi ćwiczeniami zlikwidował ostre bóle kręgosłupa lędźwiowego, za co jestem mu dozgonnie wdzięczna :) :) :). \nPonadto zmobilizował mnie do ćwiczeń w domu, a każde, nawet mimowolne wciągnięcie brzucha, będzie mi go przypominać :) :) :).\nPoza tym, pan Adam jest przesympatycznym człowiekiem, który jest w stanie umilić nawet najtrudniejsze ćwiczenia, tudzież utrudnić te łatwiejsze :) :) :).\nDziękuję za dwa tygodnie rehabilitacji śmiechem panu Adamowi i pani Laurecie Woś :) :) :).

wpis: 3, 2016-06-15 01:59, autor: Anna Kowalewska
W dniu wczorajszym byłam u Państwa u laryngologa z powodu otalgii lewego ucha. Lekarz rodzinny \nNa podstawie badania stwierdził, że może być on udzielony z ropnia umiejscowionego w okolicy kąta żuchwy. Dzień wcześniej zapisałam się do laryngologa w w Waszej przychodni ponieważ dowiedziałam się, że placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i podczas wizyty wykonywana jest fiberoskopia (od pewnego czasu dokuczają mi również obfite krwawienia z nosa). Badanie u Pana doktora trwało bardzo krótko było mniej dokładne niż lekarza rodzinnego. Powiedziałam lekarzowi o swoim odczuciu. Teraz jest noc, spuchłam, odczuwam ogromny ból ucha. U lekarza byłam w późnych godzinach wieczornych. Mam nadzieję, że w ramach dokonanej przeze mnie opłaty wyznaczą Państwo mi wizytę u innego lekarza. Czekam na szybką odpowiedź

wpis: 2, 2016-06-15 01:49, autor: Anna Kowalewska
W dniu wczorajszym byłam u Państwa u laryngologa z powodu otalgii lewego ucha. Lekarz rodzinny \nNa podstawie badania stwierdził, że może być on udzielony z różnią umiejscowionego w okolicy kąta żuchwy. Dzień wcześniej zapisałam się do laryngologa w w Waszej przychodni ponieważ dowiedziałam się, że placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i podczas wizyty wykonywane jest fiberoskopia (od pewnego czasu dokuczają mi również obfite krwawienia z nosa). Badanie u Pana doktora trwało bardzo krótko było mniej dokładne niż lekarza rodzinnego. Powiedziałam lekarzowi o swoim odczuciu. Jest noc, spuchłam, odczuwam ogromny ból ucha. U lekarza byłam w późnych godzinach wieczornych. Mam nadzieję, że w ramach dokonanej przeze mnie opłaty wyznaczą Państwo mi wizytę u innego lekarza. Czekam na szybką odpowiedź

wpis: 1, 2015-09-04 13:33, autor: Grzegorz
Dr Ireneusz Szymański to najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem i poznałem. Teraz z perspektywy 7 lat po zabiegach na zatoki i chrapanie mogę to jeszcze raz potwierdzić. Chorowałem przez ponad 30 lat na zatoki oboczne, a chrapanie stało się nie do wytrzymania dla mojej rodziny. Pan dr Szymański umiał mnie przekonać tak skutecznie że poddałem się obu zabiegom jeden po drugim (m.in. w Szpitalu Ibis). Wszystkie dolegliwości ustąpiły, a skuteczność zabiegów oceniam na 100 %. Jestem wdzięczny że spotkałem tego człowieka na swojej drodze. Dzisiaj na badaniu kontrolnym inna Pani laryngolog stwierdziła, że jest pod wrażeniem efektów obu zabiegów. Wszyscy którzy cierpicie i się wahacie - dr Szymański to będzie Wasz bardzo dobry wybór. Acha i dla strachliwych - oba zabiegi przeprowadzone zupełnie bezboleśnie i bez komplikacji.

Polecamy w naszych placówkach

ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność), 01-013 Warszawa
tel.: 22 710 33 33, fax: 22 322 81 80
e-mail: szpital@szpitalibis.pl