Księga gości:
wpis: 10, 2018-08-19 09:35, autor: Aneta
Niestety mammografia wykonywana u Państwa w sierpniu 2017 nie pokazała raka piersi. We wrześniu 2017 diagnoza potwierdzona biopsją.

wpis: 9, 2018-05-23 18:44, autor: Jakub Gabryś
Chciałbym serdecznie podziękować Personelowi Szpitala Ibis, a w szczególności Panu Doktorowi Ireneuszowi Szymańskiemu za przeprowadzenie zabiegu prostowania przegrody nosowej oraz zmniejszenia małżowin nosowych. Minęło pół roku od zabiegu i z tej perspektywy mogę powiedzieć, że warto było zdecydować się na ten zabieg. Komfort życia uległ niesamowitej poprawie. Przed zabiegiem przez kilka lat zmagałem się z bólem głowy, trudnościami w oddychaniu przez nos oraz chrapaniem. Od czasu zabiegu zaprzestałem korzystania z tabletek od bólu głowy. Do czasu zabiegu bywały dni gdzie musiałem ich zjadać po kilka. Nareszcie mogę swobodnie oddychać przez nos oraz, co bardzo ważne, zdecydowanie mniej chrapię w nocy (to już opinia mojej żony :-) ). Z opieki w szpitalu jestem bardzo zadowolony. Miły personel, człowiek nie odczuwa, że jest traktowany jak intruz. Badania kwalifikujące do zabiegu są przeprowadzane bardzo sprawnie i bez nadmiernego oczekiwania. To w połączeniu z miłym i profesjonalnym podejściem Pana Doktora do pacjenta, pomimo pewnych uciążliwości jakie występują po tego typu zabiegach jak np. sączenie się wydzieliny z nosa czy potrzeba wyciągnięcia płytek usztywniających po kilku dniach po zabiegu, to całą historię miło wspominam.

wpis: 8, 2018-04-27 10:57, autor: mysz
Na operację zaćmy w ramach nfz czekałam 2 lata, teraz dostałam zawiadomienie, że za 2 tygodnie muszę się stawić na wizytę przedoperacyjną do lekarza. Nie pozwolono mi wybrać lekarza prowadzącego, nie interesuje nikogo czy w tym czasie mogę pójść na operację i przez kilka tygodni nie być w pełni sprawną w pracy. Odnoszę wrażenie, że pacjent jest tylko niewygodnym dodatkiem do działalności kliniki.

wpis: 7, 2017-12-04 17:08, autor: junior
Szpital wprowadza w błąd. Na skierowaniu do szpitala jest napisane pilne, a rejestracja wymaga jeszcze dodatkowy dokumentów. Chcą odstraszyć pacjentów. Na infolinii o tym nie mówią. Dopiero przy rejestracji człowiek się dowiaduje.

wpis: 6, 2017-10-16 14:45, autor: Beata R.
Rozumiem, że dla wszystkich pacjentów jak i pracowników rehabilitacji, jest to wielka krzywda, że NFZ nie podpisało, przedłużyło umowy. Nie rozumiem jednak, dlaczego odsyłanie papierów (skierowań) trwa tak długo. Jestem po wypadku, rehabilitację miałam zapisana jako pilną, nie dość że teraz (w sumie pod koniec roku) muszę szukać innej placówki, to jeszcze od 3 tygodni nie mogę doprosić się o odesłanie lub nawet osobiste odebranie moich papierów. Panienki, mimo że kilkakrotnie notowały mój pesel, co tydzień obiecuję mi że je odeślą i . . . nic!!! Jak długo można czekać??? Na stronie nie ma podanej możliwości złożenia skargi, również żadnych telefonów interwencyjnych. Jestem zdana na panienki, które albo są na zastępstwie i o niczym nie wiedzą, albo nie odbierają telefonów, albo obiecują gruszki na wierzbie. Rehabilitanci są super, pani Doktór również, natomiast biuro działa fatalnie!!!!

wpis: 5, 2017-06-23 13:59, autor: WiesławS
Serdeczne podziękowania dla Pana Adama Byliniaka – fizjoterapeuty \nRewelacyjny specjalista i fachowiec z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do Kliniki Rehabilitacji IBIS i Pana Adama zgłosiłem się po artroskopowej dekompresji konfliktu udowo-panewkowego biodra prawego oraz zapaleniem kaletki krętarza. Zdiagnozowano u mnie także tzw. zespół tarcia pasma biodrowo–piszczelowego (ITBS). Po pierwszych zabiegach i ciężkiej pracy mojej jak i Pana Adama zauważyłem znaczącą poprawę w funkcjonowaniu. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych zabiegów, po których poczułem się na tyle dobrze aby móc wrócić do uprawiania sportu. W bardzo kompetentny i zrozumiały sposób Pan Adam wytłumaczył mi stan mojego schorzenia, jak również zmotywował mnie do podjęcia działań zmierzających do jego poprawy. Polecił także ćwiczenia do wykonywania w domu. Profesjonalizm to jedno, ale co dla mnie równie istotne, Pan Adam ma świetne podejście do pacjenta - jest miły, otwarty, z poczuciem humoru. Szczerze polecam i bardzo dziękuje!

wpis: 4, 2016-08-01 15:16, autor: Beata Rembecka
29.07.2016 skończyłam dwutygodniową rehabilitację pod super profesjonalną opieką pana ADAMA BYLINIAKA. Pan Adam celnie zdiagnozował mój problem i właściwymi ćwiczeniami zlikwidował ostre bóle kręgosłupa lędźwiowego, za co jestem mu dozgonnie wdzięczna :) :) :). \nPonadto zmobilizował mnie do ćwiczeń w domu, a każde, nawet mimowolne wciągnięcie brzucha, będzie mi go przypominać :) :) :).\nPoza tym, pan Adam jest przesympatycznym człowiekiem, który jest w stanie umilić nawet najtrudniejsze ćwiczenia, tudzież utrudnić te łatwiejsze :) :) :).\nDziękuję za dwa tygodnie rehabilitacji śmiechem panu Adamowi i pani Laurecie Woś :) :) :).

wpis: 3, 2016-06-15 01:59, autor: Anna Kowalewska
W dniu wczorajszym byłam u Państwa u laryngologa z powodu otalgii lewego ucha. Lekarz rodzinny \nNa podstawie badania stwierdził, że może być on udzielony z ropnia umiejscowionego w okolicy kąta żuchwy. Dzień wcześniej zapisałam się do laryngologa w w Waszej przychodni ponieważ dowiedziałam się, że placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i podczas wizyty wykonywana jest fiberoskopia (od pewnego czasu dokuczają mi również obfite krwawienia z nosa). Badanie u Pana doktora trwało bardzo krótko było mniej dokładne niż lekarza rodzinnego. Powiedziałam lekarzowi o swoim odczuciu. Teraz jest noc, spuchłam, odczuwam ogromny ból ucha. U lekarza byłam w późnych godzinach wieczornych. Mam nadzieję, że w ramach dokonanej przeze mnie opłaty wyznaczą Państwo mi wizytę u innego lekarza. Czekam na szybką odpowiedź

wpis: 2, 2016-06-15 01:49, autor: Anna Kowalewska
W dniu wczorajszym byłam u Państwa u laryngologa z powodu otalgii lewego ucha. Lekarz rodzinny \nNa podstawie badania stwierdził, że może być on udzielony z różnią umiejscowionego w okolicy kąta żuchwy. Dzień wcześniej zapisałam się do laryngologa w w Waszej przychodni ponieważ dowiedziałam się, że placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i podczas wizyty wykonywane jest fiberoskopia (od pewnego czasu dokuczają mi również obfite krwawienia z nosa). Badanie u Pana doktora trwało bardzo krótko było mniej dokładne niż lekarza rodzinnego. Powiedziałam lekarzowi o swoim odczuciu. Jest noc, spuchłam, odczuwam ogromny ból ucha. U lekarza byłam w późnych godzinach wieczornych. Mam nadzieję, że w ramach dokonanej przeze mnie opłaty wyznaczą Państwo mi wizytę u innego lekarza. Czekam na szybką odpowiedź

wpis: 1, 2015-09-04 13:33, autor: Grzegorz
Dr Ireneusz Szymański to najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem i poznałem. Teraz z perspektywy 7 lat po zabiegach na zatoki i chrapanie mogę to jeszcze raz potwierdzić. Chorowałem przez ponad 30 lat na zatoki oboczne, a chrapanie stało się nie do wytrzymania dla mojej rodziny. Pan dr Szymański umiał mnie przekonać tak skutecznie że poddałem się obu zabiegom jeden po drugim (m.in. w Szpitalu Ibis). Wszystkie dolegliwości ustąpiły, a skuteczność zabiegów oceniam na 100 %. Jestem wdzięczny że spotkałem tego człowieka na swojej drodze. Dzisiaj na badaniu kontrolnym inna Pani laryngolog stwierdziła, że jest pod wrażeniem efektów obu zabiegów. Wszyscy którzy cierpicie i się wahacie - dr Szymański to będzie Wasz bardzo dobry wybór. Acha i dla strachliwych - oba zabiegi przeprowadzone zupełnie bezboleśnie i bez komplikacji.

Polecamy w naszych placówkach

ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność), 01-013 Warszawa
tel.: 22 710 33 33, fax: 22 322 81 80
e-mail: szpital@szpitalibis.pl